Nexus Telekom Hizmetleri

Nexus Telekom Hizmetleri, Nexus Telekom A.Ş. (Önceden, Neksus İletişim Sistemleri Ltd. Şti.) tarafından sağlanmaktadır. Nexus Telekom 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Nexus Telekom (Eski ünvanı Neksus İletişim Sistemleri Ltd. Şti.) 1999 yılından bu yana bilgi ve iletişim teknolojileri alanında faalilyet göstermektedir. Bu bağlamda telekomünikasyon ve veri iletişim sistemleri, veri, ses ve görüntü iletişimi, bilgisayar ağları, yapısal kablolama, test ve ölçüm cihazları, otomasyon, ve diğer yazılım ve donanımları ile satış, kurulum, mühendislik, danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kullanıcılar Nexus Telekom Telefon Hizmetleri'ne Türkiye'den veya dünyanın herhangi bir yerinden, internet üzerinden, telefonla veya faksla başvurabilir, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, yaygın olarak kullanılan ve gerek Nexus Telekom'dan veya gerekse piyasadaki herhangi bir dağıtıcıdan temin edilebilecek ücretli veya ücretsiz yazılım ve donanımları kullanmak suretiyle Nexus Telekom Telefon Hizmetlerin'den faydalanabilirler.

Nexus Telekom, Sabit Telefon Hizmeti lisansı ile ulusal ve global telekomünikasyon hizmetleri sağlamaktadır.


Nexus Telekom Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
+90 (216) 456 1138
Nexus Telekom Online PIN Oluşturma
Online PIN Oluştur
Internet üzerinden
online PIN oluşturma.
Nexus Telekom Online Kredi Yükleme
Online Kredi Yükle
Internet üzerinden
online kredi yükleme.
Nexus Telekom İletişim Bilgileri
Bayilik
genelinde bayilik verilmektedir.
 

Nexus Telekom Memnuniyet Garantisi

100%
Müşteri
Memnuniyeti
veya paranızı
iade ediyoruz!

Kayıt ol!
Nexus'un hesaplı telefon hizmetleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için formu doldurun.


 
Nexus Telekom Hizmetleri, Nexus Telekom A.Ş. (Eski ünvanı Neksus İletişim Sistemleri Ltd. Şti.) tarafından sağlanmaktadır. Nexus Telekom A.Ş., Sabit Telefon Hizmeti lisansı ile ulusal ve global telekomünikasyon hizmetleri sağlamaktadır.