Kendi Telefon Kartı İşinizi Kurun

Nexus Telekom, dilerseniz kendi markanızla oluşturabileceğiniz telefon kartlarının satışını veya dağıtımını yapma olanağı sunuyor.

Görselini, markasını ve konuşma süresini, satış fiyatını tamamen sizin belirliyebileceğiniz, firmanıza özel telefon kartları rekor sürede anahtar teslimi! İster telefon kartı işi kurun, ister firmanızın (turizm firması, akaryakıt istasyonu, süpermarket, alışveriş merkezi, vb. tüm işletmeler) promosyonu olarak dağıtın! Ayrıntılı bilgi için bizi arayın!

Online telefon kartı satışı yapın • Telefon kartı bayiliği, distribütörlük verin
Firmanızın prestijini artırın • Teknoloji ve altyapıyı biz sağlayalım pazara hızlı girin Altyapı ve işletme maliyetlerinden kurtulun • Zaman kaybı yaşamayın
Müşteri memnuniyetiz artsın • Marka olun

Nexus Telekom Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
+90 (216) 456 1138
Nexus Telekom Online PIN Oluşturma
Online PIN Oluştur
Internet üzerinden
online PIN oluşturma.
Nexus Telekom Online Kredi Yükleme
Online Kredi Yükle
Internet üzerinden
online kredi yükleme.
Nexus Telekom İletişim Bilgileri
Bayilik
genelinde bayilik verilmektedir.
 

Size Özel Telefon Kartı

Buraya sizin kendi markanızı koyalım

 

Görselini, markasını, konuşma süresini, hatta satış fiyatını tamamen kendi belirliyeceğiniz, size özel telefon kartları rekor sürede anahtar teslimi! İster telefon kartı işi kurun, isterseniz firmanızın promosyonu olarak dağıtın! Ayrıntılı bilgi için bizi arayın! Nexus Telekom telefon kartı altyapısını kullanın, müşteri memnuniyetiniz artsın, daha çok kazanın!

 

Kendi Telefon Kartı Markanı Yarat!

Telefon kartı tasarımından tutun da, tarifelendirmeye, hatta kart basımına kadar, tüm hizmetleri biz size sağlayalım. Nexus Telekom'un kaliteli ve ucuz telefon hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetiniz artsın, daha çok kazanın.

Nexus Telekom'un kendi markası olan extraPhone® Telefon Kartı, 5TL, 10TL, 30 Dakika, 60 Dakika ve 90 Dakika çeşitleri ile büfe, kantin, bakkal, büfe, gazete bayi, market, hediyelik eşya, kırtasiye, loto bayileri, kontör, parça kontör satış noktaları, otel ve diğer turistik tesislerlerde satışa sunulmaktadır.

extraPhone Telefon Kartı ile, sabit telefondan, ankesörlü telefonlardan ve internetten, şehiriçi, şehirlerarası ve yurtdışı telefon görüşmeleri ucuz ve pratik bir biçimde yapılmaktadır.

Internet sitenizden online telefon kartı satışı yapın, yurt çapında bayi ve distribütörlük verin, satışlarınızı ve firmanızın prestijini artırın. İhtiyacınıza uygun tüm teknoloji ve altyapıyı biz sağlayalım. Zaman kaybı yaşamadan pazara hızlı giriş yapın. Kalıcı olun. Yüksek altyapı maliyetleri ve işletme maliyetlerinden kurtulun. Siz sadece satış ve pazarlamaya odaklanın. Rakiplerinizle fark yaratın, marka olun, kendi telefon kartı dağıtım zincirinizi kurun! İstediğiniz zaman, dilediğiniz kadar telefon kartı siparişi verin, tedarik/lojistik sorunu yaşamayın.

Broşürü indir

 

Nexus Telekom Memnuniyet Garantisi

100%
Müşteri
Memnuniyeti
veya paranızı
iade ediyoruz!

Kayıt ol!
Nexus'un hesaplı telefon hizmetleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için formu doldurun.


 
Nexus Telekom Hizmetleri, Nexus Telekom A.Ş. (Eski ünvanı Neksus İletişim Sistemleri Ltd. Şti.) tarafından sağlanmaktadır. Nexus Telekom A.Ş., Sabit Telefon Hizmeti lisansı ile ulusal ve global telekomünikasyon hizmetleri sağlamaktadır.